Tere tulemast!

 

Lasteaed on avatud 7.00-19.00*

*18.00-19.00 viibivad lapsed valverühmas graafiku alusel.

Eriolukorra tõttu töötab juhtkond kodukontoris.

Lasteaiakoha taotlemise avaldusi palume täita digitaalselt ning saata digitaalselt allkirjastatult loopesa@gmail.com 

 

 

 

Loo Lasteaed Pääsupesa kollektiivpuhkus on 20.07.2020 – 31.07.2020

Vastavat korraldust saab näha siit: Korraldus_nr_321

Seoses eriolukorraga töötame järgmiselt:

Rühmad 11.05-15.05

Rühmad 04.05-08.05

Rühmad 27-30.04

Rühmad 20.04-24.04

Rühmad 13.04-17.04

Rühmad 06.04-09.04

Rühmad 30.03-03.04

Rühmad 23.03-27.03

Rühmad 17.03-20.03

Jõelähtme Vallavolikogu võttis vastu otsuse, et alates riigis välja kuulutatud eriolukorrast, 12.03.2020, arvestatakse osalustasu vastavalt kohal käidud päevadele. Erisus kehtib kuni eriolukorra lõpuni.

1.märtsist kuni 11. märtsini arvestatakse kõigile osalustasu (olenemata kohal käimisest) ja alates 12.märtsist tekib makse ainult neile, kelle lapsed on lasteaias käinud.

 

COVID-19 leviku tõkestamise meetmed Jõelähtme valla asutustes leiate Jõelähtme valla kodulehelt: https://joelahtme.kovtp.ee/uudised-ja-teated

COVID-19 leviku tõkestamise meetmed Jõelähtme valla asutustes 13.03.2020

COVID-19 leviku tõkestamise meetmed Jõelähtme valla asutustes 12.03.2020

 

 

 

 

 

 

 

HEAD LAPSEVANEMAD!!!!

Kutsume teid lasteaia sündmusi jälgima meie e-keskkonda: